|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 1 шт - 4Аг Type-c |
| Зарядний пристрій | 1 шт - слайдер |
| Захисний кожух | Є |
| Додаткова рукоять | Є |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Кейс | Є |
| Диск | 1 шт |
| Число оборотів холостого ходу | 0-3200 / 7500 об/хв |
| Вага | Вся комплектація - 4.1 кг |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Плавний пуск | Є |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Клас захисту | II |
| Стабілізація оборотів | Є |
| Рівень звукового тиску | LpA = 87,1 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 98,1 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Категорія захисту | IPX0 |
| Рівень вібрації м / с2 | 44.5; K = ±3 |
| Двигун | Безщітковий |