|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вага | 0,675 кг |
| Тип батареї | Високострумова |
| Упаковка | Картонна |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Технологія акумуляторних елементів | Li-Ion |
| Індикатор заряду батареї | Є |
| Захист від перегріву | Є |
| Захист від перерозряду | Є |
| Захист від короткого замикання | Є |
| Захист від перезаряду | Є |
| USB-вихід | Type-c - 20 В / 1.6 А / 32Вт |